10 års jubileum markeres

Jubileumet skulle vært markert tidligere i høst, men pga korona ble det utsatt og i morgen fredag markeres det med ulike aktiviteter på skolen.

I år 2010 ble Bommestad -og Rødbøl barneskole til Hedrum barneskole. Det vil si at skolen vår er 10 år i år. Dette skulle vært markert med åpen skole tidligere i høst, men som vi alle vet er det restriksjoner som må følges for å overholde smitteveilederen. Markering skal det bli allikevel, med en litt annen vri.

I morgen skal skolen vår pyntes til fest! Med elevrådet i spissen skal dagen markeres med underholdning, taler og dans. Det vil bli et felles arrangement som vil rullere, da vi ikke alle kan samles. I klassene vil det foregå ulike bursdags aktiviteter og bursdagssangen skal synges.

Hipp hurra for Hedrum barneskole!


Med vennlig hilsen

Hanne Elgesem Aronsen
Konstituert rektor

Til toppen